Dołącz do newslettera MAGICSTRIPES i otrzymaj 10% zniżki na kolejne zakupy!

Newsletter

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Znajdź nas na:

Zapisz się do newslettera i nie przegap informacji o nowościach, rabatach oraz zniżkach.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Szukaj

Cześć, jestem NATALIE FRANZ

 

Nazywam się Natalie Franz i od ponad 15 lat pracuję jako make-up artist w branży mody oraz muzycznej. Kocham swoją pracę i zdaję sobie sprawę jak spektakularny efekt można osiągnąć znając małe sekrety, kosmetyczne triki i dysponując odpowiednimi narzędziami.

Jestem zaszczycona, że współpracuję z niezwykle utalentowanymi artystami, wśród których można wyróżnić Lady Gagę, Taylor Swift, czy The Black Eyed Peas. Mam także przyjemność malować u boku wybitnych fotografów jak Steven Klein, Ellen von Unwerth, Karl Lagerfeld i wielu innych.

Znane modelki, aktorzy i muzycy przykładają ogromną wagę do swojego wyglądu, dlatego korzystają z wiedzy i doświadczenia wyselekcjonowanego grona wizażystów, którzy świetnie znają najmniejszy szczegół ich twarzy.

Poszukując inspiracji oraz nowych technik zapewniających jak najlepszy wygląd moim klientom przejechałam kawał świata. Podczas mojego pobytu w Tokio spotkałam się z nieznanym na rynku amerykańskim i europejskim rozwiązaniem w postaci tymczasowej korekcji powiek. Japonki stosują niewidoczne paski na powieki, aby optycznie powiększyć oko oraz zebrać nadmiar skóry z powiek. W końcu, duże, okrągłe oczy to esencja japońskiej estetyki i ideał piękna.

Z ciekawości od razu wypróbowałam odkryte rozwiązanie… a efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Od razu wyglądałam kilka lat młodziej, a spojrzenie nabrało świeżości. Od tamtej pory używam niewidoczne paski liftingujące powieki codziennie nie tylko na sobie, ale również podczas sesji zdjęciowych, za kulisami pokazów mody oraz przed koncertami lub spektaklami na modelkach i moich klientach. Tymczasowa korekta powiek stała się sekretem w naszej branży, a efekty okazały się na tyle uzależniające, że postanowiłam wprowadzić paski na rynek europejski.

Od kiedy pamiętam marzyłam o wprowadzaniu innowacyjnych produktów, które mogłabym stosować sama oraz w pracy oraz, które pomogłyby mi uzyskiwać niesamowite efekty, w prosty sposób. Przez ponad 15 lat nauczyłam się zauważać estetyczne subtelności i wiem jaki efekt chcę osiągnąć. Nieustannie poszukuję rozwiązań, które umożliwią urzeczywistnienie mojej wizji.

W taki sposób narodziła się idea MAGICSTRIPES.

Łączę obowiązki matki oraz niezależnej make-up artist. Dużo podróżuję i często brakuje mi czasu dla siebie, co odbija się niekorzystnie na moim wyglądzie. MAGICSTRIPES powstał również po to, żeby pomóc mi wyglądać jak najlepiej jak to możliwe.

Dzięki MAGICSTRIPES wizualna korekta niedoskonałości stała się dostępna dla każdego. Innowacyjne rozwiązania zapewniają świeższy i młodszy wygląd, bez konieczności poddawania się kosztownym oraz inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej, obarczonych ryzykiem niepożądanych lub nienaturalnych efektów.

Każda kobieta ma swoje sekrety, a ja chętnie podzielę się z Wami moją MAGIĄ.

Uściski,

Natalie

Nagrody

Masz jakieś pytania?

+ - DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ NIEWIDOCZNE PASKI LIFTINGUJĄCE POWIEKI MAGICSTRIPES?

MAGICSTRIPES mogą być stosowane przez kobiety i mężczyzn w każdym wieku.

Niewidoczne paski liftingujące powieki MAGICSTRIPES stanowią nieinwazyjną alternatywę dla zabiegu korekty powiek. Paski zbierają nadmiar skóry z powieki, a efekt widoczny jest u osób o opadających powiekach, przy zmęczonym spojrzeniu lub dla optycznego powiększenia oczu.

+ - JAK DOPASOWAĆ ROZMIAR PASKÓW DO POWIEKI?

Niewidoczne paski liftingujące powieki występują w 3 rozmiarach:

– S dla subtelnego efektu liftingu powiek lub mniejszych oczu,

– M dla intensywnego efektu liftingu powiek lub dużych oczu,

– L dla maksymalnego efektu liftingu powiek lub dużych oczu.

 

Zalecamy stosowanie mniejszych naklejek (rozmiar S) w celu odświeżenia zmęczonego spojrzenia osobom o mniejszych oczach. Rozmiar M oraz L zalecamy stosować przy opadających powiekach lub większy oczach. Najbardziej popularnym rozmiarem pasków MAGICSTRIPES jest rozmiar M.

W celu ułatwienia odnalezienia idealnego rozmiaru wprowadziliśmy zestaw startowy MAGICSTRIPES zawierający wszystkie 3 rozmiary pasków na powieki.

+ - JAK UŻYWAĆ NIEWIDOCZNE PASKI LIFTINGUJĄCE POWIEKI MAGICSTRIPES?

Zalecamy delikatne oczyszczenie skóry powiek. Następnie należy odkleić pasek ze srebrnej płytki, przechylić głowę lekko w tył, patrząc prosto w lustro oraz umieścić pasek w miejscu załamania powieki. Po dostosowaniu naklejki do indywidualnego kształtu powiek należy już tylko cieszyć się magią ?

+ - CZY NIEWIDOCZNE PASKI LIFTINGUJĄCE POWIEKI MAGICSTRIPES SĄ WIELOKROTNEGO UŻYTKU?

Korygujący efekt prawidłowo zaaplikowanej jednej pary niewidocznych pasków liftingujących powieki utrzymuje się cały dzień oraz wieczór. W opakowaniu z paskami o rozmiarze S, M oraz L znajdują 32 pary naklejek. W zestawie startowym MAGICSTRIPES znajduje się 16 par z każdego rozmiaru pasków S, M i L.

Jesteś zainteresowany współpracą z Magicstripes?
Napisz do nas
.

X